© 2018 Webdesign s chutí

Spokojení zákazníci

Je vzácnost se setkat s grafikem, který tak pečlivě odevzdává data. Jarda dokáže z nuly vytáhnout maximum, dělá věci co fungují, přemýšlí o nich a dokáže o nich klienta přesvědčit.

 

Jakub Hrabák

Spolupráci s Jardou velmi doporučuji. Vždy jsem s jeho prací spokojená.

 

Aneta Šritrová

Od Jardy Šimka jsem poptával grafický návrh webu na základě dodaných wireframů. Jarda provedl profesionální práci a navíc přidal i své zkušenosti, které vedly k vylepšení mých původních nápadů. Poradil si i s nelehkou modernizací konzervativního loga. Určitě jej budu doporučovat jako profesionálního webdesignéra protože i komunikace probíhala skvěle.

 

Aleš Kopecký

Spousta dobrých nápadů a profesionální přístup. Výsledek na jedničku. Doporučuji.

 

Jan Vacek

Pana Jaroslava Šimka jsme oslovili ohledně realizace webových stránek našeho zařízení. Při jejich společném plánování jsme nejvíce ocenili nejenom jeho vstřícnost, flexibilitu, ale i jeho osobní zkušenosti, připomínky a návrhy. S finální podobou stránek jsme plně spokojeni, odpovídají našim požadavkům. Doporučujeme všem, kteří hledají kvalitu, dobré nápady a odpovědný a spolehlivý přístup.

 

Zdeňka Jirková

Pan Šimek je velmi profesionální člověk s výborným úsudkem a názorem na věc. Spolupracujeme již něco přes rok, za tu dobu jsme zrealizovali pár úspěšných projektů od loga až po grafiku našeho webu. Díky jeho nápadům, které mají jiskru a zároveň jsou plně profesionální, jsme se utvrdili v tom, že s ním i nadále chceme a budeme spolupracovat. Doporučujeme všem!

 

Alena Mariančiková

S panem Šimkem jsem již v minulosti spolupracoval a byl proto jasnou volbou pro další projekt. Odevzdání probíhalo vždy v dohodnutých termínech a pan Šimek díky svým zkušenostem dokázal původní návrh obohatit o nové prvky. Jedním slovem: spokojenost.

 

Jiří Hrdlička

Jarda Simek – vyborny clovek, ktory nasej firme VENOOM® pomohol s luxusnim dizajnom. Jeho rychlost, napady, zrucnost je naozajn uzasna. Sme s nim velmi spokojny a urcite planujeme rozsirit nas projekt a to jedine s nim 🙂

 

Denis Soldán

Již více než půl roku trvá naše výborná spolupráce, během níž jsme společně vytvořili desítky krásných webových stránek. Doporučuji všem, kdo mají zájem o kvalitní vzhled webových stránek a profesionální služby.

 

Tomáš Cirkl